Kliniğimizin Avantajları

 • En İyi Lokasyon
 • Alanında Uzman Diş Hekimleri
 • Hijyenik Ortam
 • Online Danışmanlık
 • Vip Transfer
 • Ful Panaromik X-Ray

Tedavi Bilgisi

Diş kaplamaları, görünümlerini iyileştirmek veya hasarlı bir yüzeyi korumak için dişlerin ön yüzeyini kaplamak üzere tasarlanmış, yarı saydam, diş renginde malzemelerden yapılmış gofret inceliğinde, özel yapım kabuklardır.

Tedavi Lokasyonu

Kusadasi / Turkey


Tedavi Tipi

Closing gaps Smile makeover Crooked teeth Twisted & stained teeth


Tedavi Ücreti

500 € 'dan Başlayan Fiyatlarla


Tedavi Süresi

1 Hafta 3 Ziyaret

6 gün

Diş kaplamaları, görünümlerini iyileştirmek veya hasarlı bir yüzeyi korumak için dişlerin ön yüzeyini kaplamak üzere tasarlanmış, yarı saydam, diş renginde malzemelerden yapılmış gofret inceliğinde, özel yapım kabuklardır.

Lamine kaplamalar, çapraşık veya çıkıntılı dişleri hizalamak, diş rengini açmak, boşlukları kapatmak için kullanılabilir ve ortodontik tedaviye alternatif olarak da kullanılabilir.

Kaplama çok ince olduğu ve metal içermediği için yarı saydam bir kaliteye sahiptir, bu da floresan aydınlatma altında ve fotoğrafçılık sırasında flaş kullanımında bile doğal görünümlü bir görünüm verdikleri anlamına gelir.

Tourmedical olarak en iyi sonuçlar için Gülümsemenizi tasarlamak için Laminat Kaplamaları tercih ediyoruz.

Laminat Kaplamalar ve LUMINEERS® Nedir?

LUMINEERS® bir porselen kaplama markasıdır. Geleneksel Laminat Kaplamalar ile Dental LUMINEERS® arasındaki fark, üretilme ve diş üzerine yerleştirilme biçimindedir. Bir LUMINERS® restorasyonu kontakt lens kadar incedir ve diş yapısını çıkarmak zorunda kalmadan mevcut dişlerin üzerine yerleştirilir. LUMINEERS® ve Laminate Veneers için ideal bir aday, uzun vadeli sonuçlar elde etmek için veneerleri birleştirmek için yeterli diş yüzeyine sahip olmalıdır. Hangi kaplama tipinin size en uygun olduğuna estetik diş hekiminizle birlikte karar verilmelidir. Tourmedical in Kusadasi Turkey'de estetik diş hekimlerimiz eşsiz gülüşünüz için en iyisini seçmek üzere eğitilmiştir.

Diş Kaplamalarının Avantajları Nelerdir?

 • Doğal diş görünümü sağlarlar.
 • Diş eti dokusu porseleni iyi tolere eder.
 • Porselen kaplamalar leke tutmaz.
 • Bitişik dişlerle mükemmel renk uyumu.

Lamine kaplamalar, çekici olmayan ön dişleri düzeltmenin hızlı, estetik ve güvenli bir yoludur. Porselen laminate veneerler ağır kalıcı lekeleri, çarpık, orantısız, küçük (boşluklu) ve yapısal olarak hasarlı dişleri düzeltir. Laminat kaplamalar, diş yapısına kimyasal olarak bağlanabilen seramik malzemeden yapılmış kabuklardır. Çoğunlukla estetik diş hekimliği prosedürleri olarak kullanılırlar ve bazen "Hollywood Gülüşü" olarak anılırlar.

Prosedürler


 1. Konsültasyon ve röntgen
 2. Kaplama için dişin hazırlanması.
 3. Dişinizin modelinin veya izleniminin yapımı.
 4. Çevreleyen doğal dişlere tam olarak uyum kontrolü ve renk uyumu.
 5. Bonding: dişinize kalıcı olarak yapıştırılan diş kaplaması
 6. Fazla çimentoyu çıkarmak, ısırığı değerlendirmek
 7. Gerekirse kaplamanın son ayarlarının yapılması.

Products & Brands used for this Treatment


Brands and quality are number one priority with us. At Tourmedical, everything we use is to european standards and are proven and registered trademarks worldwide. In our Kusadasi clinic we use brands like ivoclar vivadent, Celtra Duo by Dentsply, Katana etc...
BrandsBrandsBrandsBrandsBrandsBrands