TourMedical Kimdir?

Tourmedical olarak 2005 yılından bu yana Estetik Diş Hekimliği & Diş İmplant Tedavileri konusunda uzmanız. Ağız Cerrahlarımız & Estetik Diş Hekimlerimiz her zaman güncel teknik ve kuralları takip etmektedir. Sizin ve kendimiz için kocaman bir GÜLÜMSEME'nin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için kullandığımız ekipman ve ürünler her zaman en iyi kalitedir. Her yıl yurt dışından yüzlerce hastayı ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Artık büyük bir aileyiz ve her geçen gün büyüyoruz. Bize katılın ve bizimle gülümseyin.

Neden TourMedical'ı Düşünmelisiniz?

İnsanlar neden tıbbi prosedürlerden geçmek için dünya çapında büyük mesafeler kat etmek istiyor? Cevap basit, uygun fiyatlı sağlık hizmetidir. Tamamen gizlilik içinde eğlenceli ve huzurlu iyileşmeden bahsetmiyorum bile.

Dünyanın en gelişmiş tıp merkezlerinden bazılarında yüksek nitelikli cerrahlar tarafından tıbbi prosedürünüzü gerçekleştirmek için yurtdışına rahatça seyahat etme pratiğinin açık bir çekiciliği vardır. Tedavinizin tüm aşamalarında sizi önemsiyoruz ve size en iyi hasta bakım hizmetlerini sunmayı ve mevcut en uygun tedaviyi almanızı sağlamayı taahhüt ediyoruz. Tüm hastaların farklı olduğunun farkındayız ve TourMedical deneyimini benzersiz kılan ekstra bakım düzeyini sağlamaya çalışıyoruz.

Size sunulan çeşitli tedavi seçeneklerini anlamanıza yardımcı oluyoruz ve ardından diş hekiminizle diş bakımınız için doğru planı sunduklarından emin olmak için bağlantı kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Medikal Turizm Neden Popülerleşiyor?

Kendini işine adamış ekibimiz, çok sayıda yüksek nitelikli diş hekimi ve hijyen uzmanına erişim ile dişlerinizin daha iyi ve sağlıklı görünmesini sağlamak için en son diş teknikleri hakkında geniş bir anlayışa sahiptir; yüz estetiğinden kozmetik diş hekimliğine, diş sağlığı danışmanlığından bütünsel tedavilere kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunacak geniş bir anlayışa sahibiz.

TourMedical, her hastayı merkeze alan kişiselleştirilmiş, yüksek kaliteli seyahat bakım hizmetleri sunmaya kendini adamıştır. Müşterilerimizin sağlık ihtiyaçlarını karşılama geçmişine sahip tam hizmetli bir diş kliniğiyiz.

Neden Türkiye'yi Seçmelisiniz?

Avrupa, Asya ve Orta Doğu'dan sekiz farklı ülkeye sınır komşusu olan Türkiye, köprü oluşturan eşsiz ve stratejik bir coğrafi konuma sahiptir. Binlerce yıldır dünyadaki herhangi bir ülkeden daha fazla medeniyetin beşiği olmuştur.

Türkiye, dünyaca ünlü Türk misafirperverliğini yaşarken kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir destinasyondur. En kaliteli, uygun fiyatlı sağlık hizmeti için yapacağınız tıbbi geziyi, kültürel ve tarihsel açıdan zengin bir ortamda çeşitli kısa tatil ve turizm olanaklarıyla birleştirip daha dinlendirici bir deneyim haline getirebileceksiniz. Türkiye'nin hızla büyüyen bu sektörde zaten önemli bir oyuncu olduğuna inanıyoruz.

Tour Medical Aracı Kuruluştur.